Share Week 2017 – blogi, które studiują.

Muszę się Wam do czegoś przyznać. Nie czytam blogów. Okej, może nie tyle, co nie czytam, ale robię to bardzo rzadko.. I nie chodzi o to, że nie lubię! Nie, nie! Ja po prostu nie mam czasu. To strasznie przykre, ale kiedyś odwiedzałam blogi codziennie, znałam całe archiwa od deski do deski! O tych blogach pisałam we wcześniejszych Share Weekach. Potrafiłam spędzić godziny w internecie, skacząc między różnymi miejscami w sieci, przebierając w tekstach. Skacząc z kwiatka na kwiatek poznawałam nowe blogi. Teraz czytam tylko te, których autorów znam, albo których autorzy regularnie komentują moje wpisy i w sumie tak poznałam wszystkie blogi, wyróżnione w Share Week 2017. :)

 

 

Share Week 2017

 

 

 

 

To przeinteligentna bestia! Julia porusza tematy związane z mądrą nauką języków, sama dobrze mówi w 3 językach. Spadłam z krzesła, gdy w naszej Studenckiej Grupie Wsparcia zapytała, czy ktoś pojechał na Erasmusa z rodziną, w sensie z mężem i z dzieckiem, ponieważ Julia rodzi w lipcu, a rok później chciałaby wyjechać. Myślę, że dla tej dziewczyny nie ma rzeczy niemożliwych. Praca na etacie, własny start up, studia – jedne, drugie, małżeństwo, dziecko, Erasmus, języki, koło naukowe…  Pff! Co to dla niej?! Idźcie do niej, idźcie!

 

 

 

 

Ewa pokazuje, że można studiować i pracować jednoczenie w dodatku mając codziennie czas na dodatkowe zajęcia i kawę! To doskonale zorganizowana dziewczyna o pozytywnym nastawieniu do życia. Lubi subtelną kobiecość i dobre książki. Jej konikiem jest jednak organizacja, na której zna się doskonale! Jeżeli masz z nią problem, to zajrzyj do Ewy, jest otwarta na wszystkich, którzy przybywają z filiżanką dobrej kawy. :)

 

 

 

 

 

Dagmara skończyła już co prawda studia, ale nadal pisze na tematy im bliskie i po prostu musiałam ją tu umieścić. Jest przykładem przedsiębiorczej i pomysłowej studentki! Dagmara skończyła socjologię, która należy do kierunków uważanych za bezsensowne i nieważne, w dodatku w ogólnym mniemaniu oznaczających bezrobocie. Na blogu wyjaśnia mity na temat socjologii i pokazuje jej znaczenie we współczesnym świecie. Was Studenciaki, szczególnie powinna zainteresować jej nowa działalność w sieci, mianowicie e-planowaniekariery.pl Bo przecież każdy z Was jakąś karierę w przyszłości chciałby zrobić, tak? Jak wiele rzeczy w życiu, karierę też można zaplanować! Odwiedźcie blogi Socjopatki a utoniecie w nich!


 

 

Dzień, w którym będę mogła spędzić znowu kilka godzin na przeglądaniu blogów będzie dla mnie wyznacznikiem wolności. ;D Żartuję, mam nadzieję, że aż tak źle nie jest i w końcu zacznę częściej zaglądać na Bloglovin. Przydałaby się tam może powiew świeżości… Studenciaki! A tak poza Blue Kangaroo, gdy kolor niebieski już wychodzi Wam bokiem, to jakie inne studenckie miejsca odwiedzacie?

 

 

Do następnego czytania!

Ania

 • Dziękuję pięknie za polecenie i tyle miłych słów! <3 Cieszę się, że moja organizacja przydaje się również innym <3

 • Z tych blogów odwiedzam tylko Day with coffee :) Nie obserwuję wielu studenckich blogów; poza twoim jest jeden okołostudencki i lifestyle’owy jeszcze oraz kilka blogów, w których pojawiają się wątki studenckie. Edukacja jako taka nie zajmuje tak wiele miejsca w mojej części internetu chociaż mam zaobserwowanych kilka blogów na tematy, o których się uczę – np. biologia itd.

 • Day with coffee jest super <3

 • Sama nie znałam żadnego z polecanych przez ciebie blogów więc chętnie je odwiedzę.

 • O, nie znałam pierwszej blogerki. Zaraz sprawdzam. Cierpię na chroniczny niedobór blogów – czytam ich dużo i zawsze mi za mało :P

 • Pierwszej blogerki nie znałam, ale zapowiada się meeega inspirująca tak więc lecę nadrabiać ;)

 • A ja znam tylko Dagmarę i chętnie poznam dwie pozostałe wyróżnione blogerki :)

 • I znowu to samo, zamiast się przygotowywać na jutrzejsze seminarium to będę siedzieć i czytać :D Nie znałam dziewczyn, ale fajna tematyka – poprzeglądam :)

 • Najpiękniejsza wiadomość dnia! ❤ Znaleźć się w Twoim wyróżnieniu – bloga, którego bardzo szanuję i doceniam to dla mnie ogromny zaszczyt!

  Ewę znam i lubię bardzo, pierwszej blogerki nie znam, ale namówiłaś mnie, że warto poznać.:)

  Co do moich blogów – nikt nie utonie, na każdym z nich podrzucam koła ratunkowe! 😂😚

  Dziękuję jeszcze raz!