fbpx

10 rodzajów komentatorów blogów modowych na wesoło

 

Dzisiaj coś z przymrużeniem oka. Czytając komentarze, nie tylko na moim ale na innych blogach można dopatrzeć się pewnych stałych schematów :)

Zacznę od mojego ulubionego typu komentatora:

1. Purysta językowy

Stoi na straży pięknego języka i poprawności ortograficznej, zawsze czujny! Wyłapie Twoją najmniejszą pomyłkę.
Przykład:
” 3 akapit, 17 linijka, 8 słowo – nie chcę nic mówić ale brakuje Ci ogonka przy “ę”…”
lub :
” Kochana, żreć piszemy przez “ż” z kropką :* “
Nie komentuje nic więcej, więc rób błędy w tekstach, a zyskasz jego zainteresowanie! A tak poza tym to nie nabijaj się z tego typu komentatora, bo cholernie Ci pomaga!

2. Lakoniczny A

Typowy dla blogów modowych, jednak daje sobie radę także na innych płaszczyznach.
Przykłady komentarzy:
“super!”

 

“pięknie!”
“wow”
“cool!” ( u mnie na blogu najwięcej takich to zagraniczni)

3. Lakoniczny B

Lakoniczny ma też swoją odmianę, Lakoniczny B to inaczej Lakoniczny Spamer. Jego komentarze wyglądają właściwie podobnie jak Lakonicznego A, z jedną, drobniusienieczką różnicą.
“super!” http://lalafashionomgsupergeil.blogspot.com
“pięknie!” http://megasuperblogwejdztufashion.blogspot.com
“wow” http://kolorowesnyprzeszytemalinowanicia.blogspot.com
“cool!” http://fashionstyleenglishsotrendy.blogspot.com

4. Zachwycacz

Kochasz go, bo pieści Twoje blogerskie ego, dla niego właśnie piszesz tego bloga! Dla niego łazisz w tych szpilkach po górach i wykrzywiasz się przed aparatem. Wiesz, że on jest obiektywnym i szczerym komentatorem, bo przecież tylko on mówi Ci jaka jesteś piękna, jaki Twój blog jest cudowny, jak świetne są Twoje zdjęcia. Jego komentarze zwykle są długie, tak abyś mogła się w nich zaczytywać bez pamięci. Ja też go kocham.

5. Hejter

On zna Cię najlepiej, wie jaka jesteś i kto Cię wychował, zresztą nie poświęcajmy mu dużo uwagi, bo się jeszcze przyczepi.

6. Druga matka

Typowa dla blogów modowych. Bardzo troszczy się o Twoje zdrowie i zawsze pyta czy aby na pewno nie było Ci zimno. Przestrzega Cię o konsekwencjach noszenia szpilek ( nie wie, że zakładasz je tylko do zdjęć). Chce dla Ciebie jak najlepiej!

7. Męczydupa

U mnie jeszcze niewidoczny, ale to problem znanych blogerów. Zadaje milion pytań, na które odpowiedzi znalazłby w tekście, no ale on nie czyta Twojego tekstu. Wystarczy, że raz nie dodasz podpisu skąd są Twoje majtki i już Męczydupa się uaktywnia.
Przykłady komentarzy :
“skąd płaszczyk?”
” jakiego aparatu używasz?”
“kiedy nowy post?”

8. Anonimowy

Bo czasem Twój komentator nie musi być blogerem. Naprawdę! Czasem ktoś, kto nie ma bloga też go chętnie skomentuje! Anonimowy bywa również typem z punktu numer 4.

9. Przyjaciel

Przyjaciele są fajni. To Ci najbardziej poszukiwani komentatorzy. Taki to Ci doradzi, opowie ciekawą anegdotkę, poklepie po plecach, zrozumie Twoje błędy i wesprze, kiedy inni Cię zgnoją. Przyjaciel to ten, który zawsze jest przy Tobie, a Ty uwielbiasz stałych czytelników. No po prostu można by się z nimi zakumplować. Marzysz o tym, żeby każdy z komentujących był tak wyrozumiały jak on.

10. Kot

w-internecie-nikt-nie-wie-ze-jestes-kotem-735x490
Wiem, że większość z Was to koty, nie musicie się już ukrywać.
Jakiego komentatora Ty dopisałabyś do tej listy? A może sama napiszesz, którym rodzajem jesteś? Zapraszam do komentowania.

POLECANE WPISY:

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia

Close Menu