fbpx

10 typów ludzi, których spotkasz latem na basenie.

latem na basenie

Niby jeszcze sesja, ale ja już myślę o wakacjach. A wszystko przez to, że wybrałam się dla rozluźnienia na basen (kryty). Nie było to najsprytniejsze posunięcie, bo w takie upały na basenach gromadzi się masa ludzi. Gdy patrzę na nich z góry, przypominają mi oni makaron w rosole, albo śledzie w puszce. Tak ich dużo. Zawsze wtedy się zastanawiam, czy grubsi, sprośni panowie wykąpali się przed wejściem do basenu, czy postanowili pozostawić swój pot w wspólnym zbiorniku. Chlor to jednak przydatna substancja.

.

Wracając do tematu! Pierwszy bohater naszej wyliczanki, to pan, którego spotkałam podczas mojego ostatniego pobytu na basenie. Uwaga! Bywa on również na basenach otwartych!

.

1. CHLAPACZ

Uważa, że jest najlepszym pływakiem w okolicy, a jego chlapiąca technika jest jedyną słuszną. Nie zważa na podtopionych ludzi wkoło, w końcu ZAPŁACIŁ za bilet i ma prawo robić, co tylko zechce. Kultura osobista? Nie wykryto.

.

2. MISTRZ PIŁKI

On i jego znajomi są przekonani o swoich doskonałych umiejętnościach posługiwania się piłką, dlatego nie mają problemu z graniem w siatę-bez-siatki 5 metrów od Twojego koca. Nie wiedzą jak mogło dojść do tego, że przed chwilą dostałaś piłką w łeb. Rzucą lekkie “sorry”, a potem jeszcze dwa razy trafią w Twój koc. Zaczynasz się zastanawiać, czy nie grają w zbijaka, a Ty nie jesteś ich celem.

.

3. GRILLOWICZ

Nie dość, że zawsze rozłoży się akurat obok Twojego koca, to na dodatek ustawi swój sprzęt tak, by zapach smażonej kiełbaski na pewno Cię nie ominął! Robi smaka wszystkim dookoła. Nie wchodzi do wody. Przecież trzeba pilnować grilla. Ty natomiast, jesteś co prawda na diecie, ale przez niego wyciągasz swoje ostatnie zaskórniaki i idziesz do basenowego sklepiku po gorącą kiełbaskę. Na szczęście po drodze spotykasz ją:

.

4. SEXI FLEXI JESSICA

Nie wiesz, jak ona to robi, ale właśnie zajada się gofrem obłożonym bitą śmietaną i polanym dwoma sosami, a na jej brzuchu nie widać ani grama tłuszczu. Długie nogi, smukła talia i  skąd takie cycki? Zmotywowana wracasz na kocyk bez upragnionej kiełbaski. Po chwili przypominasz sobie, że mama spakowała Ci przecież ciasteczka.

 

basen

.

5. RATOWNIK

Dziwisz się, dlaczego zawsze jest taki przystojny. Odkładasz ciasteczka.

.

6. RATOWNICZKA

Dziwisz się, dlaczego to nie Pamela Anderson.

.

7. OKULARNIK

Nigdy nie zdejmuje swoich ciemnych okularów. Zakamuflowany bez skrupułów lustruje otoczenie. Czyżby zerkał na Ciebie?

.

8. ALVARO

Stały bywalec klubów w wakacje przenosi się na basen. Właściwie to nie jara go sport wodny. Pływać nauczył się tylko po to, by móc złapać swoją ofiarę w wodzie. Dla niego zawsze jesteś najpiękniejsza, podobnie jak Twoja koleżanka.

.

9. DZIECIAK

A. Najśłodsie dziecie na basienie. Patrząc na nie, zastanawiasz się, czy nie czas sprawić sobie własnego urwiska. Lepszy motywator niż kampania społeczna.

B. Na szczęście z naprzeciwka dobiegają Cię dźwięki beczącego chłopca, któremu mama nie chciała kupić loda. Nagle przypomina Ci się, że jeszcze nie chcesz mieć dzieci.

.

10. MIESZANKA WYBUCHOWA

Na tego trafić to istny pech! Na basen przyjeżdża z pełnym ekwipunkiem. Ma ze sobą piłkę, grill a nawet własny sprzęt grający! Oczywiście nie zapomniał o odpowiedniej ilości napojów wyskokowych. Nosi okulary, do basenu skacze na bombę, a do Ciebie mówi “cześć maleńka”. Czujesz się dziwnie, gdy okazuje się, że ma 15 lat.

 

Jestem ciekawa, kogo spotykacie na basenach? Jest jeszcze jakiś typ, którego dodalibyście do listy?

 

KARMA

Piszcie w komentarzach!

Do następnego czytania!

Ania

Follow

POLECANE WPISY:

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia