fbpx

Ruszają zapisy do Sesyjnego Poradnika! Wspólnie przygotujmy się do egzaminów.

sesyjny poradnik egzaminów

 

Wielkimi krokami zbliża się sesja. Już po ostatnim wpisie na temat kryzysu na studiach zauważyłam, że trochę się jej obawiacie. Po tym, jak zapytałam Was o to na Facebooku, nie miałam już wątpliwości. Zaczęłam się zastanawiać, jak by tu Wam pomóc. Wpadłam więc na pomysł spisania poradnika dotyczącego tego, jak przygotować się do egzaminów tak, by zdążyć ze wszystkim na czas i nie musieć obawiać się poprawek.

Studencki Bluesletter

 

Potrzebowałam czegoś, dzięki czemu będę mogła systematycznie się z Wami komunikować. Najlepszym sposobem na to okazał się newsletter! Już wcześniej myślałam nad jego otwarciem, a tu proszę, trafił się taki pretekst! Nazwałam go Bluesletterem. Wiem, takie zaskakujące, takie oryginalne!

Osoby, które zapiszą się na listę, od 9 do 20 stycznia co 2-3 dni otrzymają ode mnie wiadomość z krótką wskazówką, która przybliży je do szczęśliwego zamknięcia sesji. Bardzo szczegółowo rozłożyłam poszczególne kroki, by bezboleśnie przeprowadzić Was przez ten ciężki okres. Zadania nie są trudne, a mają duży wpływ na efekt końcowy sesji. Jest kilka rzeczy “to do”, jest kilka porad, jak szybciej się uczyć i trochę suchych żartów.

Oczywiście po zakończeniu poradnika będę dalej wysyłać Bluesletter do Waszych skrzynek, tyle że dużo rzadziej. Nie chcę zarzucać Was spamem. ;) Wtedy też będzie bardzo praktycznie, a nawet jeśli nie, to zostaną moje żarciki! Więc wiecie, ogólnie tak czy siak, opłaca się zapisać. Nic tylko same profity!

 

 

Zapisanie się będzie możliwe przez cały czas, ale oczywiście najlepiej zrobić to od razu, by otrzymać ode mnie wiadomości ze wszystkimi wskazówkami. Jeśli już się zapiszesz, pamiętaj, by sprawdzić folder SPAM, podobno czasem trafiają tam zagubione maile. A te moje takie młode… Jeszcze wiele się muszą nauczyć! Możesz je też nieco pokierować. Wiesz, np. jak wpadną na Gmaila, to lubią schować się zakładce “OFERTY”, wtedy wystarczy, że przeciągniesz jej do tej głównej zakładki i po sprawie. Zapamiętają, są mądre. Mają to po mamusi.

Czytamy się w mailach kochani! Ja jestem już totalnie podekscytowana!

Ania

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia

Close Menu
×

Koszyk