fbpx

Akcja Wakacyjny Budzik! #4 Nowa umiejętność.

nowe umiejętności

 

Hej! Wiesz, że to już miesiąc Akcji Wakacyjny Budzik? Ten czas tak szybko leci, a mi wydaje się, że mam jeszcze tyle rzeczy do zrobienia! Nie wiem, jak ja dawałam radę wypocząć podczas szkolnych wakacji. Te akademickie są znacznie fajniejsze! Co do dzisiejszej przypominajki, to ta będzie bardzo krótka i przyjemna.

 

Jeśli nie wiesz, o co tu biega, to zapraszam Cię do pierwszej części Akcji Wakacyjny Budzik.

 

Wcześniej jednak chciałabym pochwalić się rezultatami Wyzwania Porządkowego z ostatniego tygodnia. Jestem z siebie bardzo zadowolona, ponieważ udało mi się spełnić wszystkie jego zadania, a jedyne, co mi pozostało, to wystawienie przedmiotów na sprzedaż. W tym tygodniu kupiłam w Ikei organizatory do bielizny, wyrzuciłam sporo starej biżuterii i ubrań. Nie mówię o tonie papierów – będziemy mieli czym palić w kominku do końca roku. ;) Niestety muszę się przyznać, że zaniedbałam regularną naukę języków. Wyjazd na See Bloggers, później do Krakowa rozstroiły mój system i nie potrafię ponownie wbić się w rytm. Do poprawki!

 

Dzisiaj chciałabym przypomnieć Tobie (jak i sobie) o nauce nowych umiejętności, którą to również często obiecujemy sobie rozpocząć, jak tylko nadejdą wakacje. Ten idealny moment nadszedł właśnie teraz. :) Ja na przykład postanowiłam sobie, że tego lata będę uczyć się szybkiego czytania, a nawet jeszcze nie spróbowałam! Z racji tego na ten tydzień postawiłam sobie za cel rozpoczęcie nauki tej nowej umiejętności. Oczywiście Ty możesz wybrać każdą inną aktywność. Nie ważne, czy będzie to nauka rysunku, tańca, śpiewu, jeżdżenie na deskorolce. To ma być coś, czego od dawna chcesz się nauczyć, a wiecznie nie potrafisz znaleźć na to czasu. Jeśli nie jesteś w stanie wygospodarować na naukę nowej umiejętności 2 godzin wygospodaruj jedną a jak nie jedną to pół! A potem spróbuj powtórzyć to następnego dnia i jeszcze następnego, aż do przyszłego czwartku i nie zapomnij pochwalić się tym tutaj!

 

Jeszcze mam dla Was takie bajery. :D

wyzwanie sportowewyzwanie sportowewyzwanie sportowe
300×213200×142150×107

 

 

Właściwie, to już możesz się pochwalić jaką nową umiejętność zamierzasz w tym tygodniu posiąść. :)

Do następnego czytania!

Ania

 

PS Akacja Wakacyjny Budzik bardzo pochłania przestrzeń na tym blogu. Opublikuję 1-2 wpisy i znowu pojawia się tekst- przypominajka, dlatego zastanawiam się, czy nie przenieść całej akcji na portale społecznościowe. Przypominajki pojawiałyby się nadal co tydzień, a na blogu byłoby więcej miejsca na inne treści. Co o tym myślisz? Sama nie jestem jeszcze tego pewna, to tylko taki pomysł, ale i tak zachęcam Cię do śledzenia mnie na Facebooku/Twitterze/Instagramie. To tam informuję o najnowszych tekstach i tam najprawdopodobniej przeniosłabym całą akcję.

POLECANE WPISY:

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia