fbpx

Co robiłam w czerwcu w internetach

Hej!
Zestawienie miesiąca tym razem nieco wcześniej. Czerwcowa sesja skutecznie uniemożliwiała mi i pewnie wielu z Was buszowanie po przestrzeni internetowej, dlatego linków zebrało się niewiele.

Na początek może:

10 motywujących do szukania pracy cytatów.

Natknęłam się na nie przy okazji tworzenia wpisu o kreatywnych CV. Szczerze Wam powiem, że link bardzo mi się przydał, bo mój ostatni tydzień w internetach składał się z wpisywania do wyszukiwarki haseł typu:
praca Niemcy
praca za granicą
praca w Niemczech
itd.
15 sposobów by być nieodparcie atrakcyjnym bardzo mnie zaciekawiło, przeczytajcie sobie, ja zgadzam się z tymi podpunktami w 100 procentach, chociaż ogólnie nie lubię porad dotyczących spraw damsko-męskich. Jednakże ta lista, to nie tylko lista faktów czyniących Cię atrakcyjnym dla płci przeciwnej, lecz czyniąca Cię ciekawszym człowiekiem.
No i to co mnie maksymalnie wciągnęło czyli naturalne kosmetyki. Tym razem zaczytywałam się na temat podkładów mineralnych. Znalazłam świetnego bloga, którego autorka pisze bardzo skrupulatne, rzeczowe i szczegółowe wpisy. Nadawałyby się do niejednej gazety specjalistycznej. Ja dzięki niej wybrałam swój puder mineralny. Karina stworzyła świetne zestawienie, dzięki któremu nawet laik, może nauczyć się odróżniać poszczególne składniki kosmetyków.
A więc koniecznie musisz odwiedzić jej bloga, jeżeli zastanawiasz się nad kupnem minerałów. Zapraszam na blog Biochemia kosmetyczna
I ostatni link, który chciałam Wam polecić, to stronka zawierająca szczegółowe informacje na temat masła Shea. Właściwie mam je w domu i wiem, że jest zbawienie dla moich suchych ust i zazwyczaj do tego go używałam. Ale teraz zamierzam jeszcze lepiej wykorzystać jego możliwości. Już dodałam je raz do mieszanki olejowej na włosy ;)
To by było na tyle, zapraszam do śledzenia bloga. Już wkrótce dodam fajny wpis o małym szczególe w naszym życiu, który może uczynić je znacznie szczęśliwszym, więc może Was to zainteresować.
buziaki!
Ania

POLECANE WPISY:

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia