fbpx

Czym jest seksapil?

seksapil

 

Uśmiecham się do Ciebie subtelnie. Spoglądam zza rzęs i manierycznie unoszę dłoń, by odsunąć z twarzy niesforne pasmo włosów, a ono jakby na przekór, wraca na wcześniejsze miejsce. Nieudolnie próbuję zdmuchnąć je sprzed oczu, zaczynam się śmiać. Ruch ciała sprawia, że rozcięcie na wysokości łydki w mojej sukience delikatnie się poszerza, odsłaniając kawałek ciała. Jestem kobietą rodem z lat 50′, a Ty? Ty żyjesz tu i teraz.

 

Na tapecie twojego komputera widnieje zdjęcie najładniejszej laski, jaką udało Ci się znaleźć w czeluściach internetu. Opiera się o maskę Twojego ulubionego samochodu, ma na sobie czarną, lateksową bieliznę połączoną kilkoma paskami. Spogląda chciwie w Twoją stronę. Wchodzisz na fejsa, skąd uśmiechają się do Ciebie selfie cycków Twoich koleżanek. Czasem jakaś kobieta w bieliźnie kusi, byś zajrzał do jednego z artykułów. Chcesz odpalić film. Nim to zrobisz zaatakuje Cię kilka okienek z reklamami prężących się na lewo i prawo kobiet. Na szczęście dzwoni telefon. Wychodzisz z kumplami. Jadąc na miasto słuchasz modnej ostatnio piosenki. Przypominasz sobie teledysk, w którym 6 skąpo ubranych dziewczyn tańczy wokół gościa w garniaku. W myślach widzisz, jak blisko jego twarzy są ich pośladki. Zabawne, bo w klubie grają tą samą piosenkę.  Wokół Ciebie mnóstwo kobiet, w krótkich spódniczkach i dużych dekoltach.

 

seksapil

 

Czy mnie dostrzegasz? Siedzę z tyłu i spoglądam na Ciebie, na twarz znów opada mi kosmyk włosów.  Nie wiem, czym dla Ciebie jest seksapil, czy dostrzegasz go jeszcze w nagich ramionach i odsłoniętej łydce. Czy czujesz go w moich ruchach, słyszysz w głosie? Otacza mnie swoista aura, to urok, który Ciebie nie dosięga. Tak sądzę. Czy wiesz, co to seksapil? Czy widzisz atrakcyjność tylko tam, gdzie nie ma już tajemnicy? Czy jedynie skrajna perfekcyjność zasługuje na Twoją uwagę?  Widzę, jak błądzisz oczami pomiędzy dekoltami tych wszystkich kobiet, znudzony spuszczasz wzrok nieco niżej urządzając sobie sezonowy przegląd pośladków. Czy tylko tak można przykuć Twoją uwagę?

 

I choć słownik mówi mi, że dzisiaj to słowo jest przestarzałe, to powiedz, czym dla Ciebie jest seksapil?

Rode

POLECANE WPISY:

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia