fbpx

Ekscytacja – najprzyjemniejsze uczucie świata.

ekscytacja

 

Ekscytuj się. Dostarczaj sobie ekscytacji każdego dnia. Rób to co kochasz i rób to często. Jeśli chcesz, by Twoje życie wyglądało niczym film napisz do niego scenariusz. To właśnie Ty go tworzysz. Od Ciebie zależy, czy Twój film będzie słabym romansem czy też dziełem wartym Oskara.

 

Nie pozwól ekscytacji zniknąć z Twojego życia. Przeciętność i bylejakość to Twoi najwięksi wrogowie. Jeśli chcesz żyć inaczej niż reszta, to musisz działać inaczej niż reszta. Co z tego, że wydaje Ci się, że myślisz w odmienny sposób. Pokaż to. Pokaż to w czynach. Dostarczaj sobie ekscytacji każdego dnia. Tak jakby każdy dzień miał być najlepszym dniem Twojego życia. Rób to, co Cię jara, tak naprawdę cała reszta się nie liczy. Wiesz o tym. Nie liczy się ta praca, której nie lubisz, ten serial, który jest Ci obojętny, te brudne naczynia w zlewie, ta kłótnia z zeszłego tygodnia, liczy się to co Cię ekscytuje. Pierwsze uderzenie w struny, dźwięk startującego samolotu, dotyk wiatru, zapach lasu, stukot klawiatury, smak zwycięstwa, miłość. Liczą się nowe doznania, potrzeba działania, poczucie wielkości, niesamowitej siły i energii. Ekscytacja.

 

Przestań miewać zwykłe, szare dni. Przestań miewać je zbyt często. Owszem czasem mogą się zdarzyć, ale nie zapominaj, że to nie dla nich żyjesz. Nie pozwól złym nawykom kontrolować siebie. Przejmij nad nimi władzę. Wykorzystaj je, tak by służyły Ci jak najlepiej. Zarażaj innych energią. Dziel się szczęściem, inspiruj ludzi. Nie stój z tłumem, który krzyczy, że się nie da, ale nie oceniaj go, a tym bardziej nie mów tego na głos. Takie słowa nie mają znaczenia. Działaj. Pokaż mu, że można, że Ty możesz, a tłum zacznie krzyczeć z Tobą.

 

To dzieje się tu i teraz. Nie za miesiąc, nie za tydzień, również nie jutro, nawet nie za godzinę! W tej chwili piszesz scenariusz swojego życia. Wyciągasz pióro i… co teraz zrobisz?

 

do następnego czytania!

Ania

PS Już niedługo zdradzę Wam czym się tak jaram. :)

POLECANE WPISY:

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia