fbpx

Jak się dobrze sprzedać – czyli kreatywne CV.

Oto przykładowe CV znalezione w sieci, które mogą Cię zainspirować, do stworzenia własnego, kreatywnego CV. Kliknięcie w dowolny obrazek przeniesie Cię do twórcy tego małego dzieła, lub do strony na której je znalazłam. Szczerze powiem, że nie wiedziałam, że można w taki sposób tworzyć CV! W mojej szkole nauczono mnie jednego wzoru. Kiedy oddawaliśmy te CV (bo były na ocenę) poprawiałam je z trzy razy. Bo języki mają być przed zainteresowaniami, bo czcionka zła, bo to, bo tamto. Nasza nauczycielka powtarzała, że tylko schemat, który ona nam przedstawiła jest poprawny. Oczywiście w grę nie wchodziły żadne udziwnienia, a gdzie tam kolory! Dlatego też tak bardzo zachwyciły mnie poniższe prace i mam nadzieję, że zachwycą i Ciebie!
 .
c6e02fe59d5221c937d82a8a722c0b27
kreatywne CV

 

9c2b7cd808e60776724639c0b6a4cfe2
 
kreatywne CV
kreatywne CV
 
kreatywne CV

 

kreatywne CV

kreatywne CV

 kreatywne CV

kreatywne CV

 kreatywne CV

kreatywne CV

 

Kreatywne_CV_5

 

kreatywne CV 
kreatywne CV
kreatywne CV
 
 
Spodobały się? Oczywiście trzeba je jeszcze dopasować do branży, w której się aplikuje, ale zawsze można zainspirować się choćby drobnymi elementami, takimi jak ikony zamiast wypisywania zainteresowań, diagramy, czy gwiazdki mówiące o poziomie umiejętności.
 
EDIT: Pisaliście do mnie maile, z prośbami o stworzenie kreatywnego CV. To bardzo miłe, ale ja niestety nie zajmuję się takimi rzeczami. Ale to, że nie zrobię tego dla Was ja, to nie znaczy, że nie zrobi tego nikt inny.:) Możecie sprawdzić gotowe szablony CV z kreatora InterviewMe, albo odwiedzić stronę TemplateMonster. Mam nadzieję, że to pomoże.
A tak w ogóle, to może Wy macie jakieś ciekawe CV lub pomysły na nie? Chwalcie się w komentarzach i do kolejnego czytania!
 .
Ania
.
PS Jeśli uważasz ten wpis za przydatny, ciekawy podziel się nim za pomocą kółek poniżej. Będę ogromnie wdzięczna!
.

POLECANE WPISY:

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia

Close Menu