fbpx

Makaron z łososiem. Blogerzy gotują studentom!

 

Makaron – wybawienie studentów! Myślę, że Włosi wymyślili go właśnie dla nas. Jednak, gdy dowiedzieli się, że studenci w Polsce jadają go z chemicznymi sosami zamkniętymi w słoikach bardzo się zdenerwowali i poprosili mnie, żeby coś z tym zrobiła. Znalazłam więc Ewę, która mówi, że makaron można jeść inaczej, zdrowiej i smaczniej, a przede wszystkim ciekawiej. Uwielbiam takie przebiegłe połączenia mięs oraz ryb z orzechami.  Sprawdźcie, co Ewa ma Wam dzisiaj do zaproponowania. Z makaronem musi się udać!

 


 

Łosoś kojarzy się z czymś luksusowym. Przynajmniej nam, studentom, prawda? Dzisiejszy przepis to naprawdę proste, studenckie danie z łososiem, które zadowoli nawet największych łasuchów i nie nadwyręży Waszych studenckich budżetów. Naprawdę!

 

Makaron z łososiem

 

przepis

 

studencki obiad_losos

 

Autorka przepisu: Day with Coffee

 

dwc1


 

Makaron można łączyć w różnoraki sposób z innymi składnikami. Na pewno jeszcze wielokrotnie pojawi się w tej serii, ponieważ jest to jedno z najłatwiejszych dań, które można szybko wykonać i zabrać ze sobą na uczelnię. Przepis Ewy szczególnie do mnie przemówił, dzięki niestandardowemu połączeniu. Dla takiego kuchennego laika jak ja to fajne rozwiązanie. Już widzę, że ta seria dużo mnie nauczy, że Wy nauczycie mnie gotować! :D Jeżeli ktoś miałby ochotę zrobić to w najbliższych tygodniach, to zapraszam do podsyłania mi swoich propozycji na maila lub na na Facebooku. Wpisy gościnne z tej serii są publikowane na blogu co piątek. Wystarczy, że macie pomysł na szybkie, tanie i “mobilne” danie dla studentów i możecie śmiało zgłaszać się do kolejnych odcinków!

 

Do następnego jedzenia!

Ania

POLECANE WPISY:

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia