fbpx

Najlepsze konto dla studenta – 3 świetne propozycje.

najlepsze konto dla studenta darmowe

Co było pierwszą rzeczą, jaką zrobiłam po otrzymaniu dowodu? Otworzenie konta! Nie wiem, czy też tak mieliście, ale to był dla mnie przełomowy moment. W końcu mogłam schować swoje oszczędności i zablokować rodzicom kontrolę nad nimi. Później zakładałam wiele kont. W sumie miałam ich z siedem. Wszystkie po to, by gdzieś troszkę dorobić niskim nakładem energii. Opowiadałam o tym znajomym, którzy narzekali na brak kasy i dziwiłam się, że nie podejmują się tak prostego działania, żeby trochę dorobić. Bo nie. Bo im się nie chce. Bo pieniądz to musi być ciężko zdobyty. Ale na szczęście mam Was – liski chytruski takie jak ja, które na pewno nie pogardzą okazją zdobycia paru groszy! Poza tym najlepsze konto dla studenta to przecież obiekt westchnień każdego z nas.

 

Wybrałam 3 zupełnie darmowe propozycje. Kiedyś było ich na rynku znacznie więcej, teraz jest trochę trudniej coś znaleźć, ale przekopałam się przez wiele ofert i wybrałam dla Was te 3 perełki. Linki do wniosków to linki afiliacyjne, więc jeżeli założycie konto z mojego linku, to na konto wpadnie mi parę złotych, a że teraz postanowiłam rygorystycznie wprowadzić u siebie “10% dochodów na cele charytatywne”, to mam nadzieję, że uda mi się kogoś wesprzeć. :)

 

 

Najlepsze konto dla studenta – 3 propozycje.

 

 

1. Totalnie darmowe konto.

 

Dla studenta lubiącego prostotę. Konto jest zupełnie darmowe, czyli ma to, co wszyscy lubimy najbardziej! Dodatkowo do konto otwierany jest rachunek oszczędnościowy, również totalnie za free.

 

Bank Milienium konto 360° Student

 

konto dla studenta

 

2. Darmowe konto w mBanku.

 

(OFERTA PROMOCYJNA JEST NIEAKTUALNA ALE KONTO WCIĄŻ JEST ZA FREE!)

Dla studenta biznesmena. Darmowe konto dla studenta, które już na starcie daje 10 PLN za samo założenie. A jeżeli jesteś studentem, który miesięcznie wydaje minimum 1250 złotych, to możesz na tym koncie zarobić nawet 5 stówek. Jak się człowiek postara, to tak jak przy koncie powyżej, może zawsze podrzucić tę kartę rodzicom na zakupach, albo podczas tankowania i ta kwota praktycznie sama się uzbiera! A nawet jeśli nie, to konto jest darmowe i czy się stoi, czy się leży – dyszka za otwarcie się należy!

 

mBank – eKonto Standart

 

najlepsze konto dla studenta

 

3. Darmowe konto z opcją autooszczędzania.

 

Dla studenta oszczędnego. To konto jest zupełnie darmowe, jak powyższe z tymże jest ciekawą opcją dla osób mających problemy z oszczędzaniem. Można sobie tu uruchomić opcję autooszczędzania i przy każdym użyciu karty z konta automatycznie będą przelewane pieniądze na dowolne konto (np. 360 Student, żeby złapać 2 sroki za ogon ;D). Istnieje kilka opcji takiego oszczędzania:

  • przelew stałej kwoty od każdorazowej transakcji – np. 5 zł
  • przelew procentowej wartości po każdorazowej transakcji – np. 5%
  • przelew końcówki kwoty zaokrąglonej do pełnych złotych od każdorazowej transakcji

 

 

PKO Konto dla Młodych

 

najlepsze konto dla studenta


 

Dobrze kombinując można by zrezygnować z miesiąca dorywczej pracy i dorobić się prawie tysiaka z kartami od Milenium i mBanku. Tylko jest to długoterminowa wizja no i trzeba chcieć! Starałam się pokazać spektrum możliwości różnych kont, bo wiem, że studenci mają różne potrzeby. Jednego satysfakcjonuje dobre konto oszczędnościowe, bo ciężko mu oszczędzać i spływające na konto drobniaki są najlepszym wyjściem. Inny wydaje dużo w ciągu miesiąca, więc czemu by na tym jeszcze nie zarobić? 3 konta i  3 typy studenta. Ja tym razem jestem studentem oszczędnym, bo akurat tego patentu na oszczędzanie jeszcze nie wypróbowałam, a chciałabym sprawdzić, jaka sumka mi się uzbiera, gdy za każdą transakcję odłożę złotek czy dwa. ;) A Wy jakimi studentami jesteście pod względem finansowym?

Do następnego czytania!

Ania

 

PS Ten wpis będzie na bieżąco aktualizowany, żebyście zawsze mieli możliwość skorzystania z najlepszych ofert. :)

 

POLECANE WPISY:

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia