fbpx

Przekrój miesiąca. Co robiłam w czerwcu?

przekrój miesiąca czerwiec

 

Czerwiec minął mi pod znakiem nauki, pracy licencjackiej, a właściwe jej żmudnych poprawek. Ściśle zaplanowany grafik na początku miesiąca nie pozwolił na lenistwo, co odbiło się pod koniec czerwca, kiedy to złapał mnie brak motywacji i energii do działania. Bardzo potrzebowałam odpoczynku. Dzisiaj jest już nieco lepiej. Najlepszym sposobem, by wziąć się do pracy jest… wzięcie się do pracy. :) A co robiłam poza studiowaniem?

 

 

Przekrój wydarzeń

W czerwcu brałam udział w świetnym wydarzeniu, a mianowicie w Festwialu Kolorów. Już w poprzednim roku chciałam iść na ten festiwal, ale zbiegł się w czasie z urodzinową imprezą mojego chłopaka. Na szczęście w tym roku zorganizowano go później, nawet byłam już po sesji. Zdziwiło mnie, że kolorowe proszki z taką łatwością schodzą z ubrań. Myślałam, że ciuchy po koncertach będą do wyrzucenia, a tu proszę, wszystko się ładnie sprało. Wyrzut kolorów w zwolnionym tempie mogliście podziwiać na moim Instagramie. W czerwcu miało też miejsce kolejne spotkanie BloSilesii. Uwielbiam spotkania blogerów, bo zawsze wracam z nich naładowana pozytywną energią.

 

Boże Dary na #blosilesia, czyli staram się czegoś nauczyć o blogowaniu. ;)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ania (@blue.kangaroo)


  .

Przekrój talerza

Na początku miesiąca O. miał urodziny i z tej okazji kupiłam mu (nam ;D) zestaw do robienia sushi. Wiem, że sushi albo się lubi albo nie, ale ja je po prostu kocham. Dlatego zawsze gorąco polecam. Takie domowe przygotowywanie to fajny sposób na wspólne spędzenie czasu.

sushi

Poza tym w czerwcu jadłam bardzo dużo owoców w różnej formie. Nie przyzwyczaiłam się jeszcze do robienia tylu zdjęć jedzenia, więc jest tego niewiele. Poza truskawkami pożerałam jeszcze arbuzy, borówki, melony, agrest i wszelkie inne sezonówki. Udało mi się nawet zepsuć koktajl, o czym pisałam na Instagramie. Na szczęście dobrzy ludzie pouczyli mnie, by nie mieszać kiwi z mlekiem. :)

śniadanie

W tym miesiącu kupiłyśmy formę do tarty, więc należało ją od razu wypróbować. Na zdjęciu tarta mojej siostry. :)

tarta

 

 

Wlaśnie skończyłam segregować wpisy według nowych kategorii. Możecie sprawdzić, jaki na blogu jest porządeczek! A teraz czas na nagrodę. Pizza czeka.

#pizza #arbuz #blogowe #porządki #owoce #lato #fruits #watermelon #summer #food #piece #mniam #yum

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ania (@blue.kangaroo)

 .

Przekrój książek

cokolwiek myślisz pomyśl odwrotnie

W tym miesiącu skakałam od książki do książki jak nigdy. Wróciłam do paru starych pozycji i zaczęłam czytać kilka nowych. W całości udało mi się chyba przeczytać tylko tę króciutką książkę ze zdjęcia. Pisałam na jej temat na Instagramie. O pozostałych pozycjach też jeszcze coś wspomnę. :) Co więc czytałam?

  • Cokolwiek myślisz pomyśl odwrotnie. Paul Arden
  • Obudź w sobie olbrzyma. Anthony Robbins
  • Tomik wierszy Szymborskiej: Wystarczy. – Często wracam do tego tomiku.
  • Pierścień i Róża. W. M. Thackeray
  • Czarne słońce. James Twining. Kryminał ze sztuką w roli głównej. To zdecydowanie mój ulubiony podgatunek. Nie mogę się tak emocjonować, ale na szczęście już kończę.
  • Podręcznik manipulacji. Gregory Hartley, Maryann Karinach

 

Przekrój linków

W tym miesiącu mało buszowałam po internecie. Praca i sesja skutecznie nie pozwalały mi się obijać. Wyliczankę zaczynam od blogowych artykułów, które przypadły mi do gustu w tym miesiącu. Zwłaszcza na jego początku. Z czasem zauważycie, że czytam w kółko te same blogi. Trudno mnie przekonać, bo nie chcę sobie zaśmiecać tablicy na Bloglovin, a z drugiej strony, czasem sprawdzam ją po 3 razy na dzień i narzekam, że nie ma nic nowego. ;) Pierwszy link pochodzi z bloga Fabjulus, która ma świetne poczucie humoru i pisze naprawdę ciekawe teksty. Żałuję, bo nie wiedziałam, że była też na BloSilesii!

 

Przekrój tekstów miesiąca

 

Teraz powiedzcie, jaki dla Was był czerwiec? :)

Do następnego czytania!

Ania

POLECANE WPISY:

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia