fbpx

Rozwojowy kalendarz adwentowy.

 

Hej! Ten wpis miał właściwie pojawić się wczoraj, by od dzisiaj rana zacząć serię, ale niestety mój internet zaniemógł i nie miałam możliwości publikacji. Na pomysł ten wpadłam dzięki mamie, która podarowała mi jak za dobrych dziecięcych lat kalendarz adwentowy. (Ma poczucie humoru!) Zapomniała jednak, że przecież postanowiłam sobie do świąt nie jeść słodyczy…

 

Pamiętam jak w dzieciństwie o grudniowym świcie biegłam po kalendarz adwentowy. Otwierałam kolejne okienko i sprawdzałam jaka to czekoladka się w nim kryje. Gdyby nie postanowienie, to i dzisiaj nie miałabym z tym problemu ;) No ale muszę zastąpić sobie jakoś te czekoladki, dlatego wymyśliłam nową serię rozwojową. Po Niekomfortowych Poniedziałkach stęskniłam się za tą formą. Rozwojowy kalendarz adwentowy to 24 rozwojowe wyzwania, pytania, stwierdzenia, ogólnie niespodzianki– które będę publikować codziennie o godzinie 9:00 ( z dzisiejszym wyjątkiem) na moim Facebooku aż do Świąt. Posty nie są ograniczone przez żadną tematykę, ani nie będą adresowane do konkretnej płci. Mają wywołać refleksję, a najlepiej działanie, zmianę na lepsze lub też uświadomienie sobie czegoś. To 24 wpisy, dzięki którym poznasz siebie lepiej i uwaga, możesz się zaskoczyć!

 

Zapraszam więc do śledzenia tego kalendarza na Facebooku. Możesz dodać mnie do jednej z Twoich list zainteresowań lub też zaznaczyć opcję “Otrzymuj powiadomienia”, by nie przegapić ani jednego dnia :) No to zaczynamy!

 

 

rozwojowe wyzwanie adwentowe

Jak myślisz? :)

 

do następnego czytania!

Ania

POLECANE WPISY:

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia