fbpx

O jacie! To już rusza druga edycja Sesyjnego Poradnika!

sesyjny poradnik

Jak ten czas szybko leci! Mam wrażenie, że od pierwszej edycji Poradnika minął może miesiąc, a tu już przychodzę do Was z dobrą nowiną o kolejnej części! Tak, tak to już pewne, udało mi się jakimś cudem zebrać w sobie i pomimo erasmusowych wojaży, stworzyć kolejną edycję!

 

Dla tych którzy nie wiedzą, Sesyjny Poradnik, to seria maili wysyłana przeze mnie do Was, która ma za zadanie pokierować Was przez meandry sesji, pomóc Wam się zorganizować, doradzić w nauce a przede wszystkim zapewnić Wam bezstresowe zakończenie sesji. Jak się okazało po ostatniej edycji, Sesyjny Poradnik to dla wielu z Was ogromny motywator do działania i miłe wsparcie podczas nauki. 

 

Wciąż jestem dumna z Waszych osiągów! Pisaliście mi o zaliczeniach w pierwszym terminie, o zdobytych piątkach, a nawet o wygranych w konkursach! Jak widać Sesyjny Poradnik to nie tylko akcja dla studentów, bo korzystali z niej także licealiści a nawet gimnazjaliści!

MEGA WAŻNE INFO: Osoby, które brały udział w zeszłej edycji, lub po prostu zapisały się kiedyś do Blueslettera nie muszą się zapisywać, bo już są na mojej liście! ;)


Ale super, chcę zapisać się do Sesyjnego Poradnika!

* indicates required
Jeżeli ktoś ma problem z formularzem może zapisać się jeszcze tutaj.

Zapisy ruszyły! Do listy można dołączyć w każdej chwili, ale najlepiej zrobić to teraz, by na pewno otrzymać wszystkie wskazówki. Po zapisaniu się do Sesyjnego Poradnika możliwe, że mail z potwierdzeniem zagubi się w spamie lub innym folderze. Wtedy wystarczy przeciągnąć go do głównego folderu i gotowe! Mail ma dobrą pamięć. Zapamięta. :) Pierwszy przyleci 26 maja. Wypatrujcie go!

 

sesyjny poradnik

 

Podlinkuję jeszcze do podsumowania pierwszej edycji Sesyjnego Poradnika. Możecie zobaczyć tam wyniki ankiety na temat akcji i kilka komentarzy na jej temat.

 

Podsumowanie pierwszej edycji Sesyjnego Poradnika

 

POLECANE WPISY:

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia