fbpx

Sesyjny Poradnik i NOWOŚCI w sprzedaży!

Erasmus sprawił, że moje zorganizowane życie schowało się za potrzebami wychodzenia do ludzi, zwiedzania i cieszenia się chwilą. Mało czasu poświęcam na rzeczy ważne. A Sesyjny Poradnik przecież taki jest! W zeszłym tygodniu ruszyła ponowna sprzedaż Sesyjnego Poradnika, dla osób, które są subskrybentami Studenckiego Blueslettera. Dzisiaj oficjalnie ogłaszam początek sprzedaży podczas tej sesji i do tego wprowadzam jeszcze kilka nowości, na korzyść dla Waszych portfeli. :)

 

 

Jakie nowości w związku z Sesyjnym Poradnikiem?

 

 

Jestem bardzo podekscytowana, żeby przekazać Wam, że od dzisiaj w sklepie oprócz Sesyjnego Poradnika, można osobno kupić wszystkie dodatki, które znajdują się w zestawach. Dlaczego tak? Już tłumaczę! Chciałam dać możliwość zakupienia poszczególnych dodatków osobom, które podczas ostatniej sesji skorzystały z podstawowego pakietu Sesyjnego Poradnika. Nie chciałam, by były zmuszone do kupowania Poradnika jeszcze raz, żeby otrzymać dodatki. Dlatego postanowiłam je wprowadzić osobno. Oczywiście także osoby, które nigdy nie kupiły Sesyjnego Poradnika, mogą wykupić np. tylko Motywacyjny Mailing, Przepisy Idealne na Sesję lub Motywacyjne Grafiki. Nie zdecydowałam się tylko na wprowadzenie do osobnej sprzedaży Listy rzeczy do zrobienia podczas sesji, a to dlatego, że dla osób, które nie posiadają Sesyjnego Poradnika jest ona mało czytelna. Ceny zaczynają się od 9,90 PLN.

 

 

Co można teraz kupić osobno?

 

Motywacyjny Mailing – 12,90 PLN – KLIK

Motywacyjny mailing to 5 maili wysyłanych w odstępach czasu, które mają Was zmotywować do systematycznej nauki. Nie wpadłabym na to, gdyby nie Wy! Pamiętam, jak pisaliście mi często, że niezależnie od treści wiadomości sam fakt jej otrzymania motywował Was do nauki! To niesamowite i nie mogłam z tego zrezygnować! Postanowiłam dać Wam możliwość otrzymywania tego regularnego kopa z zewnątrz. Podczas ostatniej sesji wymieniłam interesujące maile z wieloma uczestnikami Motywacyjnego Mailingu i mimo, że był to dla mnie dość intensywny czas, myślę, że obie strony dużo na tym zyskały. Na blogu nawet pojawił się wpis o moich studenckich porażkach, pod którym masa studenciaków przyznała się do swoich błędów, co było najbardziej uroczą rzeczą, jaką przeżyłam na tym blogu. :)

 

 

Przepisy idealne na sesję. Szybkie, zdrowe i tanie.  – 12,90 PLN – KLIK

To mini e-book, ale dość wyjątkowy. Nie chciałam zawrzeć w nim tylko przepisów, które należy dokładnie skopiować. E-book składa się z przepisów, które mają pobudzić wyobraźnię kulinarną. Podałam tam różnego rodzaju dania, które uznałam za podstawy i które można dowolnie modyfikować tworząc w ten sposób dziesiątki, jak nie setki własnych przepisów. Ilość przeróbek jest nieograniczona! Nie chciałam dawać gotowych rozwiązań. Chciałam, żeby e-book czegoś uczył, żeby rozwijał kulinarnie. Dlatego przepisy w nim zawarte to tylko podstawa, do zbudowania własnej, szybkiej, prostej i zdrowej kuchni. Gdy je wykonywałam i fotografowałam, sama byłam w szoku, że przygotowanie niektórych zajmuje mniej niż 5 minut, bo nigdy nie przygotowywałam tych dań z zegarkiem w ręku, a tu proszę! Po pierwszej fali sprzedaży szczególnie spodobały Wam się szybkie i tanie pomysły na zupy-kremy. :)

 

 

3 grafiki motywacyjne – 9,90 PLN – KLIK

PDF do wydruku. Do powieszenia nad biurkiem i spoglądania, gdy już zabraknie sił. Dobry tekst potrafi nieźle zamieszać w głowie. Przynajmniej ja tak mam. Te, które zamieściłam na grafikach sprawiają, że zaciskam zęby, nawet, gdy już zupełnie mi się nie chce i prę naprzód! Wszystko w mojej błękitnej estetyce, którą bardzo często na blogu chwalicie. :)

 

 

Oczywiście nadal najbardziej opłaca się kupować w pakietach, a mamy ich aż 3! Dla czytelników bloga do 24.05.2017 do 00:00 mam – 10 PLN na wszystkie Zestawy Sesyjnego Poradnika. Wystarczy użyć kuponu: JestemZBlogaAnia :)

 

 

sesyjny poradnik

 

 

 

Sesyjny Poradnik składa się z 15 studenckich problemów i ich rozwiązań. Poradnik jest dla Ciebie, jeśli:

 • brak Ci motywacji do nauki.
 • nie potrafisz się zorganizować.
 • brakuje Ci czasu w sesji.
 • stresujesz się egzaminami.
 • uważasz, że masz słabą pamięć.
 • wiedza powoli wchodzi Ci do głowy.
 • ucząc się, szybko robisz się śpiący.
 • masz stertę książek do przerobienia na egzamin.
 • masz masę materiału do nauki.
 • chcesz uczyć się szybciej.
 • dopiero wybierasz się na studia.

 

 

Sesyjny Poradnik – Zestaw podstawowy – 39,90 PLN do 24.05.2017

kupon: JestemZBlogaAnia

Będzie: 49.90 PLN

 

sesyjny poradnik

 

 

Zawiera e-booka i listę rzeczy do zrobienia w sesji. Wersja minimalistyczna, jeżeli potrzebujesz po prostu wiedzy zawartej w Poradniku, potrafisz szybko ugotować sobie posiłki oraz nie potrzebujesz motywacji z zewnątrz.

 

 

Sesyjny Poradnik – Zestaw Optymalny – 49,90 PLN do 24.05.2017

kupon: JestemZBlogaAnia

Będzie: 59.90 PLN

 

sesyjny poradnik

 

 

Zawiera dokładnie to, co wersja podstawowa czyli e-booka i listę TO DO oraz Motywacyjny Mailing, Opcja dla osób, które potrzebują jeszcze trochę szturchnięć do do działania. Które potrzebują kogoś, kto będzie im często przypominał, o tym, że powinny się uczyć zamiast spędzać czas w mediach społecznościowych czy na innych mało produktywnych zajęciach.

 

 

Sesyjny Poradnik – Zestaw FULL WYPAS – 59,90 PLN do 24.05.2017

kupon: JestemZBlogaAnia

Będzie: 69,90 PLN

 

sesyjny poradnik

 

 

To opcja dla osób potrzebujących kompleksowego wsparcia podczas sesji. Oprócz Sesyjnego Poradnika otrzymują one także e-book Przepisy Idealne na Sesję, żeby móc szybko i sprawnie gotować, pomiędzy przerwami w nauce i do tego czuć się cały czas dobrze. Są też cytaty motywacyjne, które koniecznie powieście w miejscu, w którym się uczycie! Ta opcja zawiera oczywiście również Listę zadań do zrobienia i Motywacyjny Mailing.

 

 

Osoby, które kompletnie nie wiedzą, o czym jest Sesyjny Poradnik, odsyłam na stronę e-booka. :) KLIK!

 

 

Dlaczego Sesyjny Poradnik kosztuje więcej niż przeciętny e-book, nawet w podstawowej wersji? WAŻNE!

 

 

sesyjny poradnik

 

 

Mało osób na blogu narzekało na cenę Sesyjnego Poradnika. Tym bardziej, że osoby zapisane do Studenckiego Blueslettera podczas przedsprzedaży otrzymują fajną zniżkę. Pojawiły się jednak głosy wśród osób, którym wyświetliłam reklamę na FB, że e-book sporo kosztuje. Sesyjny Poradnik początkowo miał być kursem video, bo wiedza w nim zawarta starczyłaby na 20 godzin nagrań. Może nawet więcej. Uznałam jednak, że to totalnie bez sensu. Najprawdopodobniej był to finansowy strzał w kolano, bo jak wiecie kursy sprzedaje się za kilkaset złotych i uważa się, że są tyle warte. Natomiast ja włożyłam całą moją wiedzę z planowanego kursu do e-booka, ponieważ, wiem, że totalnie nieproduktywnym jest spędzenie podczas sesji 20 godzin na oglądaniu filmików! Wolałam stworzyć e-booka, którego dużo szybciej przeczytacie i będziecie mogli skakać pomiędzy nurtującymi Was tematami. ;) Ot, Wasza wygoda zwyciężyła dla mnie w tych zmaganiach, jednak wiedza pozostała tak samo wartościowa. Tak więc Sesyjny Poradnik kosztuje więcej niż przeciętny e-book, bo przeciętnym e-bookiem nie jest, dzięki swojej obfitości w wiedzę i dzięki super dodatkom!

 

 

ważny do: 24.05.2917 do 00:00

 

 

Miłego korzystania z Sesyjnego Poradnika! Z okazji tego startu, postanowiłam wprowadzić nowy hashtag dla wszystkim studenciaków. Przeprowadziłam w jego sprawie głosowanie na naszej studenckiej grupie wsparcia i jak dla mnie wygrało słowo bardzo proste i już dobrze Wam znane, a mianowicie #studenciaki. Zachęcam też do używania hashtagu #SesyjnyPoradnik i oznaczania mnie na zdjęciach, z Waszymi Poradnikami. :) Mam nadzieję, że ucieszy Was dodatkowa opcja dobierania sobie poszczególnych dodatków do Sesyjnego Poradnika. Nie wiem, co jeszcze mogę napisać. Może tyle, że już się cieszę na Wasze wiadomości o tym, jak korzystacie z SP!

Uściski!

Ania

 

 

POLECANE WPISY:

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia