fbpx

Share Week 2017 – blogi, które studiują.

share week 2017 - blogi, które studiują

Muszę się Wam do czegoś przyznać. Nie czytam blogów. Okej, może nie tyle, co nie czytam, ale robię to bardzo rzadko.. I nie chodzi o to, że nie lubię! Nie, nie! Ja po prostu nie mam czasu. To strasznie przykre, ale kiedyś odwiedzałam blogi codziennie, znałam całe archiwa od deski do deski! O tych blogach pisałam we wcześniejszych Share Weekach. Potrafiłam spędzić godziny w internecie, skacząc między różnymi miejscami w sieci, przebierając w tekstach. Skacząc z kwiatka na kwiatek poznawałam nowe blogi. Teraz czytam tylko te, których autorów znam, albo których autorzy regularnie komentują moje wpisy i w sumie tak poznałam wszystkie blogi, wyróżnione w Share Week 2017. :)

 

 

Share Week 2017

 

 

 

 

To przeinteligentna bestia! Julia porusza tematy związane z mądrą nauką języków, sama dobrze mówi w 3 językach. Spadłam z krzesła, gdy w naszej Studenckiej Grupie Wsparcia zapytała, czy ktoś pojechał na Erasmusa z rodziną, w sensie z mężem i z dzieckiem, ponieważ Julia rodzi w lipcu, a rok później chciałaby wyjechać. Myślę, że dla tej dziewczyny nie ma rzeczy niemożliwych. Praca na etacie, własny start up, studia – jedne, drugie, małżeństwo, dziecko, Erasmus, języki, koło naukowe…  Pff! Co to dla niej?! Idźcie do niej, idźcie!

 

 

 

 

Ewa pokazuje, że można studiować i pracować jednoczenie w dodatku mając codziennie czas na dodatkowe zajęcia i kawę! To doskonale zorganizowana dziewczyna o pozytywnym nastawieniu do życia. Lubi subtelną kobiecość i dobre książki. Jej konikiem jest jednak organizacja, na której zna się doskonale! Jeżeli masz z nią problem, to zajrzyj do Ewy, jest otwarta na wszystkich, którzy przybywają z filiżanką dobrej kawy. :)

 

 

 

 

 

Dagmara skończyła już co prawda studia, ale nadal pisze na tematy im bliskie i po prostu musiałam ją tu umieścić. Jest przykładem przedsiębiorczej i pomysłowej studentki! Dagmara skończyła socjologię, która należy do kierunków uważanych za bezsensowne i nieważne, w dodatku w ogólnym mniemaniu oznaczających bezrobocie. Na blogu wyjaśnia mity na temat socjologii i pokazuje jej znaczenie we współczesnym świecie. Was Studenciaki, szczególnie powinna zainteresować jej nowa działalność w sieci, mianowicie e-planowaniekariery.pl Bo przecież każdy z Was jakąś karierę w przyszłości chciałby zrobić, tak? Jak wiele rzeczy w życiu, karierę też można zaplanować! Odwiedźcie blogi Socjopatki a utoniecie w nich!


 

 

Dzień, w którym będę mogła spędzić znowu kilka godzin na przeglądaniu blogów będzie dla mnie wyznacznikiem wolności. ;D Żartuję, mam nadzieję, że aż tak źle nie jest i w końcu zacznę częściej zaglądać na Bloglovin. Przydałaby się tam może powiew świeżości… Studenciaki! A tak poza Blue Kangaroo, gdy kolor niebieski już wychodzi Wam bokiem, to jakie inne studenckie miejsca odwiedzacie?

 

 

Do następnego czytania!

Ania

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia

Close Menu
×

Koszyk