fbpx

Zrozum okularnika #2.+ jak zgarnąć okulary za darmo?

 

Pamiętacie pierwszy post o tym tytule? Tak się składa, że Ola jest studnią inspiracji bez dna, a jej okularnicze rozterki nie kończą się na 7 ostatnio wypisanych punktach. Czytajcie uważnie, a pod koniec tego krótkiego wpisu będziecie mieli okazję wygrać nowe okulary dla siebie ;)

1.  Okularnikom ciężej w biegu

Tyle rzeczy zniechęca ich do biegania, strach przed przewróceniem się i zgubieniem okularów paraliżuje ich nogi, ale to jeszcze nie najgorsze. Ciągłe poprawianie zsuwających się okularów w biegu – to dopiero koszmar!

2. Okularnikom ciężej w deszczu

widok-z-okular-C3-B3w
a propo deszczu…

3. Czy to lustro czy kałuża?

( Sama nie wiem o co chodzi, ale to dylemat z prawdziwego zdarzenia.)

4. Niebezpieczne tańce hulańce

Okularnik na imprezie zawsze czujny i ostrożny. Dwa razy się zastanowi nim wejdzie na pełen pijanych ludzi parkiet.

5. Okularnik ze spadochronem nie skoczy…

A jak skoczy to i tak nic nie zobaczy.

6. Ten punkt wymyśl sam i zgarnij okulary:)

Co byś dopisał do mojej listy?
Masz okazję popisać się kreatywnością, bo wraz z Optopro mamy dla Ciebie super konkurs. Napisz w komentarzu pod tym postem z jakimi jeszcze problemami borykają się okularnicy. Niech będzie śmieszny, dziwny lub bardzo życiowy. Wystarczy jeden przykład. Dodaj punkt do mojej listy i wygraj okulary dla siebie! Jeśli jesteś okularnikiem możesz wybrać okulary korekcyjne. Osoby, które nie noszą ich na co dzień mogą wybrać okulary przeciwsłoneczne, w które warto zainwestować, szczególnie latem.
 Pamiętaj, że nosząc okulary przeciwsłoneczne z sieciówek, nie możesz być pewny za ich filtry UV. Takie okulary mogą niszczyć Twój wzrok! Ściemnione szkła powodują rozszerzenie się źrenic, a brak filtru, lub jego niska zawartość pozwalają promieniom UV dostać się do oka. Noszenie takich okularów jest jeszcze bardziej niebezpieczne niż nie zakładanie okularów wcale. Kiedy nie masz na sobie okularów automatycznie mrużysz oczy a źrenica się zwęża i blokuje ilość docierających do oka promieni UV. Dlatego dobrze jest mieć porządne okulary z dobrym filtrem UV. Możesz więc wybrać sobie coś ze strony sklepu Optopro.pl. Mają bardzo szeroką gamę produktów a ich modele okularów są wyjątkowo stylowe. Myślę, że to fajna okazja, żeby zgarnąć okulary za darmo, wiedząc jak się na nie potrafimy wykosztować ;)
 okulary
okulary – Optopro
Zapraszam więc do brania udziału w konkursie i życzę powodzenia! Najlepszy komentarz wybiorę 5 sierpnia.
buziaki!
Ania

POLECANE WPISY:

100 PLN zniżki na AIRBNB

Wskocz na Facebooka

Studencka grupa wsparcia